Converse

Converse je americká značka obuvi, která se proslavila svými ikonickými teniskami a botami. Byla založena v roce 1908 Marquisem Mills Conversem ve městě Malden ve státě Massachusetts v USA.

Značka Converse je známá svými klasickými teniskami typu Chuck Taylor All-Stars, které poprvé byly uvedeny na trh v roce 1917. Tyto tenisky se staly jedním z nejikoničtějších modelů obuvi v historii a získaly si popularitu po celém světě. Chuck Taylors jsou známé svým jednoduchým designem, gumovou podešví a charakteristickou siluetou.

V průběhu let se sortiment značky Converse rozšířil o různé modely tenisek, bot a obuv pro různé sportovní aktivity. Kromě klasických tenisek nabízí Converse také boty vhodné pro basketbal, skateboarding a další sporty, a to jak pro muže, ženy i děti.

Converse se také často účastní spoluprací s jinými značkami a umělci, což zahrnuje limitované edice a speciální designy, které přitahují pozornost sběratelů a nadšenců módy.

Svou dlouhou historií a ikonickým designem si Converse získal místo v módní kultuře a stal se symbolem svobody, kreativity a individuality

Cena

28904490
128904490
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem