Nike Blazer

Pánské i dámské tenisky Nike Blazer

Vítejte ve světě exkluzivity a stylu s naší širokou kolekcí limitovaných tenisek Nike Blazer. Tato kategorie ztělesňuje spojení ikonického designu a inovativních prvků, které udávají trendy ve světě streetwear módy.

Nike Blazer, původně představené v 70. letech, jsou nyní vysoce ceněné pro svou všestrannost a klasický vzhled, který se snoubí s moderními prvky. Každý pár limitovaných Nike Blazer tenisek v naší kolekci představuje unikátní kombinaci kvalitních materiálů, precizního zpracování a revolučních technologií, které zaručují optimální pohodlí a výkon.

Co činí tuto kategorii opravdu nezapomenutelnou, jsou exkluzivní kolaborace a speciální edice Nike Blazer. Spolupráce s předními umělci, módními návrháři a streetwear ikonami přináší do této kolekce jedinečné stylové prvky a limitované designy, které se stávají okamžitými sběratelskými kousky.

Díky speciálním edicím Nike Blazer můžete vyjádřit svůj osobní styl a vystoupit z davu. Každá edice je pečlivě navržena s ohledem na aktuální módní trendy a inovace, přičemž každý detail má svůj význam a příběh.

Odkryjte svět limitovaných Nike Blazer tenisek, kde se setkává klasika s moderností a váš styl dostane jedinečný rozměr. S každým pohledem na nohy budete vyprávět svůj vlastní příběh módy a individuality. Nechte se unést atmosférou exkluzivity s naší kolekcí limitovaných Nike Blazer tenisek, které jdou za hranice běžného a definují nový standard ve světě streetwear módy.

Do této exkluzivní kolekce limitovaných Nike Blazer tenisek patří několik nezapomenutelných modelů, které zdůrazňují inovativnost a kreativitu. Představujeme vám několik z nich:

  1. Nike Blazer x Off-White "The Ten" Edition: Tato ikonická spolupráce s renomovaným designérem Virgilem Ablohem přinesla do světa tenisek nový rozměr. S dekonstruovaným vzhledem, nápadnými popruhy a charakteristickými nápisy "Off-White" se tento model stal okamžitým hitem mezi sběrateli.

  2. Nike Blazer Mid Sacai Edition: V této edici spojení sil mezi značkou Nike a japonským designérem Chitose Abe vytvořilo unikátní, vrstvený vzhled tenisek. Kombinace různých materiálů, barev a zdvojených detailů dodává těmto teniskám nezaměnitelnou estetiku.

  3. Nike Blazer Vintage 77 "City Pride" Collection: Tato série tenisek slaví jedinečné charakteristiky různých měst po celém světě. Každý model je inspirován specifickým městem a jeho kulturou, což vytváří autentické a osobité designy pro každý pár.

  4. Nike Blazer Low LE "Lunar New Year" Edition: K oslavě čínského Lunárního Nového roku představujeme tuto edici s bohatými detaily, inspirovanými tradiční čínskou kulturou. Zlaté a červené prvky spolu s symboly štěstí vytvářejí tenisky, které nejen vypadají skvěle, ale nesou i význam.

  5. Nike Blazer SB "Diamond Supply Co." Collaboration: Spolupráce se značkou Diamond Supply Co. přinesla na trh tenisky, které kombinují skateboardingový styl s luxusními detaily. Diamantový podrážkový vzor a kvalitní materiály zaručují nejen pohodlí, ale i výrazný vzhled.

Každý z těchto modelů přináší do světa Nike Blazer svůj vlastní příběh a jedinečnost, což činí každý pár limitovaných tenisek z naší kolekce neopakovatelným uměleckým dílem. Sbírejte tyto kousky módy a buďte průkopníkem v streetwear stylu s našimi nejnovějšími a nejvzácnějšími edicemi Nike Blazer tenisek.

Nejprodávanější

Nike Blazer Mid 77 White Black (Women's) (Velikost 44)
ZDARMAZDARMA
Nike Blazer Mid 77 White Black (Women's)
Expresní odeslání
2092/39
 
2 990 Kč
Nike Blazer Low Off-White Black Electro Green (Velikost 42,5)
ZDARMAZDARMA
 
4 990 Kč

Cena

29904990
129904990

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 2
2 položek celkem