Nike Air Max

Pánské i dámské tenisky Nike Air Max

#ShowMore#

Vítejte ve světě nekonečného stylu a inovace, kde se setkává kultovní design s omezeným vydáním - v kategorii limitovaných tenisek Nike Air Max. Tato exkluzivní kolekce představuje vrcholnou synergii mezi ikonickým pohodlím a avantgardním designem, který se dotýká hranic módního průmyslu.

Nike Air Max, synonymum pro revoluci v obuvnickém světě, přináší limitovanou edici tenisek, která zvedá laťku ještě výše. Každý kousek v této kategorii je pečlivě navržen s ohledem na nejnovější trendy a technologické inovace. Výsledek? Unikátní kombinace odvážného designu a nekompromisního pohodlí, která vybočuje z davu.

Co dělá tuto kategorii ještě výjimečnější, jsou exkluzivní kolaborace s vlivnými umělci, designéry a ikonami módního průmyslu. Každá spolupráce je jedinečným uměleckým dílem, které spojuje bohatou historii Air Max s moderním uměním a kreativitou. Každá omezená edice vychází z myšlenky, že obuv může být nejenom stylovým doplňkem, ale také výrazem osobnosti a uměleckého vizionářství.

Tyto limitované tenisky Nike Air Max jsou nejen výjimečné svým designem a pohodlím, ale také přinášejí vzrušení a hodnotu pro každého nadšence. S každým novým vydáním se můžete těšit na vzrušující kombinaci barev, materiálů a detailů, které zdůrazňují jedinečnost každého modelu.

Vstupte do světa omezených tenisek Nike Air Max a objevte nekonečnou sílu spojení mezi kultovním designem, inovacemi a exkluzivitou. Buďte první, kdo oslaví jedinečnost a vyjádří svůj osobní styl s těmito limitovanými edicemi, které jsou nejen obuví, ale skutečným uměleckým vyjádřením.

Do této exkluzivní kategorii limitovaných tenisek Nike Air Max patří neuvěřitelné sbírky, které zvýrazňují jedinečnost a kreativitu každého modelu. Následují některé z nedávných a nezapomenutelných limitovaných edicí, které oslavují dědictví Air Max:

  1. Nike Air Max 1 Atmos "Elephant" (2017): Tato ikonická edice vytvořená ve spolupráci s japonským designérem Atmos přináší oslavu kultovního vzoru "Elephant", který se poprvé objevil v roce 2007. Kombinace odvážného vzoru a výrazných barvových detailů dělá tuto edici nezapomenutelnou.

  2. Nike Air Max 97/1 Sean Wotherspoon (2018): Vytvořený na základě hlasování fanoušků, model od designéra Seana Wotherspoona je extravagantní směsí retro stylu a moderních prvků. Tato edice zdůrazňuje hladké křivky Air Max 97 ve spojení s klasickým vzorem corduroy.

  3. Nike Air Max 90 "Bacon" (2021): Inspirace pochází z ikonického obchodu s sendviči v New Yorku, tento model znovu vytváří slavný Air Max 90 "Bacon" z roku 2004. Originální kombinace barvy a textury vytváří nezapomenutelný vizuální dojem.

  4. Nike Air Max 1/97 SW "Have a Nike Day" (2019): Tato barevně bohatá edice je výsledkem spolupráce se Seanem Wotherspoonem a zdůrazňuje motiv "Have a Nike Day". Pastelové tóny a výrazné designové prvky dělají z tohoto modelu skvostný doplněk pro každého sběratele.

  5. Nike Air Max Day Collection (Ročníkové edice každý březen): Nike pravidelně uvádí limitované edice k oslavě Air Max Day, výročí prvního uvedení Air Max. Tyto edice často zahrnují inovativní designové prvky a odhalují vzrušující technologické pokroky.

Tato jména jsou pouze špičkou ledovce v rozmanitém světě limitovaných tenisek Nike Air Max. S každým novým vydáním můžete očekávat nové inspirativní příběhy spojené s těmito edicemi, které nadcházejí fanoušky módy i sběratele.

Nejprodávanější

Nike Air Max 95 X Corteiz Aegean Storm (Velikost 44,5)
ZDARMAZDARMA
Nike Air Max 95 X Corteiz Aegean Storm
Expresní odeslání
552/44-
 
14 990 Kč

Cena

879014990
1879014990

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 2
2 položek celkem